niedziela, 16 czerwca

Apple nigdy nie reklamuje ilości pamięci RAM w iPhone’ach, ale obecnie można już potwierdzić, że wszystkie cztery modele iPhone’a 14 są wyposażone w 6 GB pamięci RAM.

Najnowsza beta Xcode 14 zawiera pliki pokazujące, że iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max są wyposażone w 6 GB pamięci RAM. Dla porównania, iPhone 13 mini i iPhone 13 mają 4 GB pamięci RAM, a iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max mają 6 GB, więc w tym roku w standardowych modelach jest o 50% więcej pamięci RAM.

Te same pliki Xcode dokładnie ujawniły ilość pamięci RAM w modelach iPhone’a 13 w zeszłym roku oraz w kilku poprzednich generacjach iPhone’a.

W lipcu Digitimes informował, że modele iPhone’a 14 Pro będą wyposażone w szybszy typ pamięci RAM, znany jako LPDDR5, w porównaniu z LPDDR4X w standardowych modelach iPhone’a 14, ale pliki Xcode potwierdzają tylko ilość pamięci RAM w każdym modelu.

Modele iPhone 14 i iPhone 14 Plus mają układ A15 Bionic z 5-rdzeniowym procesorem graficznym, podczas gdy modele Pro są wyposażone w nowy układ Bionic A16.

Wszystkie cztery modele iPhone’a 14 będą dostępne w przedsprzedaży od piątku 9 września w ponad 40 krajach i regionach. Urządzenia mają wejść na rynek tydzień później, w piątek, 16 września, z wyjątkiem modelu 14 Plus, który będzie dostępny od piątku, 7 października.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx