piątek, 12 kwietnia

Apple może wypuścić niektóre ze swoich nadchodzących modeli iPhone 12 z 20-watowym adapterem USB-C wynika ze zdjęcia udostępnionego przez konto Mr. White na Twitterze.

W obecnej ofercie telefonów Apple modele iPhone 11 Pro są wyposażone w 18-watową szybką ładowarkę USB-C, a iPhone 11 posiada 5-watowy adapter, który ma taką samą moc jak ładowarka dostarczona z oryginalnym iPhone’em w 2007 roku. 18-watowy adapter to pierwsza szybka ładowarka, którą Apple dodał do pudełka iPhone’a.

Plotki sugerują, że Apple dokończy całkowite przejście na wyświetlacze OLED w tegorocznych iPhone’ach 12‌, w jednym nowym urządzeniu o przekątnej 5,4 cala, dwoma modelami 6,1 cala i jednym telefonem 6,7 cala.

Plotki sugerują, że 6,7-calowy iPhone i jeden 6,1-calowy model będą wyższej klasy urządzeniami OLED z potrójnymi obiektywami. Odnosząc się do zeszłorocznych telefonów mogą to być te z 18-watowym adapterem.

Z drugiej strony Apple może zdecydować się na wprowadzenie adaptera szybszego ładowania do całej linii iPhone 12, ale prawdopodobnie nie będziemy tego pewni, dopóki nie zaprezentuje ich na jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx