niedziela, 19 maja

Netflix twierdzi, że użytkownicy aplikacji na iOS będą wkrótce mogli usuwać treści z listy „kontynuuj oglądanie”, co powinno być dobrą wiadomością dla każdego, kto kiedykolwiek zaczął oglądać coś w serwisie streamingowym, ale zrezygnował z niego w pierwszych minutach.

Gdy zaczynamy oglądać film lub program telewizyjny w serwisie Netflix na iPhone’ie i iPadzie, zwykle pojawia się on w wierszu „kontynuuj oglądanie” u góry interfejsu aplikacji.

Ideą tego wiersza jest to, że ułatwia on rozpoczęcie dalszego oglądania od miejsca, w którym się przerwało. Problem polega na tym, że algorytm Netflixa zawiera w katalogu wszystko, co kiedykolwiek chociaż z ciekawości zaczęło się oglądać, nawet jeśli szybko straciliśmy nim zainteresowanie lub mówiąc po prostu zupełnie nam nie podszedł.

Nowa funkcja Netflixa, która weszła już jako nowość w wersji aplikacji na Androida, ma na celu ułatwienie ludziom usunięcia tych tytułów z aktualnie oglądanej listy, zamiast czekać, aż w końcu zostaną zepchnięci w dół linii i poza zasięg wzroku. Netflix twierdzi, że użytkownicy iOS będą mogli usuwać filmy z wiersza „kontynuuj oglądanie” od 29 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx