wtorek, 27 lutego

iPad Pro szkic

Plotki o większym „iPadzie Pro” pojawiają się regularnie co jakiś czas, choć najnowsze wskazują, że firma odsunęła na później swoje plany związane z urządzeniem starając się sprostać zapotrzebowaniu na iPhone’a 6 Plus. Prace rozwojowe nad produktem wciąż jednak prawdopodobnie trwają, a nowy raport z Mac Otakara zdradza kilka nowych szczegółów na temat urządzenia.

Według raportu, większy iPad będzie posiadał 12,2-calowy wyświetlacz, nieco mniejszy niż wstępnie najczęściej podawano, 12,9-cali dla tego urządzenia. Źródła wskazują również, że urządzenie będzie posiadać głośniki i mikrofon zarówno na górnej jak i dolnej krawędzi, otwierając drzwi do ulepszonego dźwięku stereo.

Co do grubości, raport twierdzi, że iPad Pro nie będzie aż tak cienki jak nowy iPad Air 2 mierząc 6,1 mm, ale nadal będzie dość cienki, oscylując wokół grubości 7 mm jak iPhone 6 (6,9 mm) i iPhone 6 Plus (7,1 mm).

Raport zawiera także dość poglądowe ilustracje i choć źródło rysunków nie jest jasne, to wydaje się, że pokazują szereg otworów przypuszczalnie reprezentujących głośnik wzdłuż górnej krawędzi urządzenia obok przycisku zasilania.

Mac Otakara ma stosunkowo dobrą (choć nie idealną) historię związaną z plotkami o produktach Apple, a ostatnio dokładnie przewidział pojawienie się iPada mini 3 w minionym miesiącu wraz z konkretnymi informacjami na temat nowych opcji kolorystycznych Smart Cover i Smart Case. Kilka poprzednich wzmianek strony trafnie też przewidziało szczegółowe informacje na temat przeprojektowanych iPodów touch i iPodów nano w 2012 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx