sobota, 20 kwietnia

Frontman zespołu Nine Inch Nails, Trent Reznor, który pełnił funkcję dyrektora kreatywnego w Beats Music, rozpoczął pracę w firmie Apple wraz z Jimmy Iovine i Dr. Dre z Beats, którzy to dołączyli do firmy po przejęciu jej przez Apple w maju.

W nowym wywiadzie dla Billboardu, Reznor ujawnił, że dołączył do firmy dlatego, że Apple jest „zainteresowany jego twórczą energię”, oraz że zająć ma się projektem wyglądu produktu Apple związanym z dostarczaniem muzyki. Według Reznora, nikt nie trafił jeszcze na „właściwą formułę”, jeśli chodzi o strumieniowe przesyłanie muzyki.

Reznor mówi, że jego rola w Apple jest ewolucją funkcji w Beats, a Apple chce by zaprojektował produkt dla firmy. Choć odmówił wchodzenia w szczegóły, to powiedział, że wykonuje „bardzo kreatywną pracę, która nie jest bezpośrednio związana z tworzeniem muzyki”, ale zamiast tego jest związana z dostawą muzyki. Jego praca jak mówi, jest „wyzwaniem” i „może mieć dość znaczący wpływ na produkt, dlatego warta jest wysiłku.”

Pełny wywiad z Reznorem, który obejmuje również ciekawostki o jego wczesnym życiu, jego zainteresowanie filmami, jego pracę przy filmie „Gone Girl”, komentarze na temat akcji grupy U2 w iTunes i więcej, można przeczytać na stronie Billboardu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx