wtorek, 25 czerwca

Dość niespodziewanie Apple rozpoczął dziś o północy przyjmowanie zamówień na iPada mini Retina w Polsce i wielu innych krajach. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wszystkich dostępnych pojemności i wersji wynosi szacunkowo od 5 do 10 dni roboczych. Firma nie dała żadnych wcześniejszych informacji, że rozpocznie sprzedaż dziś.

Ciche uruchomienie iPada mini Retina może być spowodowane ograniczonymi dostawami, gdyż plotki sugerowały, że dostępne ilości mini będą bardzo niskie ze względu na problemy z produkcją wyświetlaczy. Jest mało prawdopodobne, aby Apple miał wystarczająco dużo tabletów do zaspokojenia popytu.

Jeśli chodzi o dane techniczne, to iPad mini Retina jest identyczny jak iPad Air pod każdym względem, z wyjątkiem wielkości. Posiada 7,9-calowy wyświetlacz Retina w której zapakowana jest rozdzielczość 1536 x 2048, co daje gęstość 324 pikseli. Posiada procesor A7, bardzo szybkie łącze bezprzewodowe z możliwością MIMO i 4G LTE. Wizualnie iPad mini Retina jest prawie nie zmieniony, choć jest nieco cięższy i grubszy.

Podstawowy model iPada mini Retina 16GB Wi Fi kosztuje 1 699 złotych. Każda kolejna wielkość pamięci wewnętrznej jest droższa o 400 złotych. Wersja 3G kosztuje 500zł więcej od modelu Wi Fi.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx