poniedziałek, 4 marca

Według chińskiego serwisu MyDrivers Apple wypuści w marcu 2021 roku iPada Air 4 z procesorem A14.

Według „zagranicznych źródeł” raport potwierdza wcześniejsze pogłoski, że Apple znacznie zbliży wygląd iPada Air 4 do obecnego iPada Pro pod względem konstrukcji i funkcji. Podobno ‌iPad‌ Air 4 będzie miał z tyłu inteligentne złącze „smart connector” do obsługi nowej klawiatury Magic Keyboard. Najwyraźniej jest również ustawiony na przejście ze złącza Lightning na USB-C i ma cztery głośniki stereo.

Raport twierdzi, że ‌iPad‌ Air 4 będzie wyposażony w 11-calowy wyświetlacz Liquid Retina i będzie oferował konfiguracje pamięci 128 GB, 256 GB i 512 GB. Możliwe, że ten spekulowany 11-calowy rozmiar ekranu to w rzeczywistości 10,8 cala, jak poinformował analityk Ming Chi Kuo na podstawie łańcucha dostaw. W obu przypadkach ‌iPad‌ Air 4 wydaje się mieć większy rozmiar ekranu i znacznie zmniejszoną ramkę.

Obecnie każda z tych funkcji jest zarezerwowana tylko dla iPada Pro. IPad‌ Air wypełnia lukę na średnim rynku między topowym iPadem Pro a podstawowym iPadem, ale nowe urządzenie prawdopodobnie będzie miało wyższą cenę początkową niż obecny ‌iPad‌ Air 3.

Raport twierdzi również, że zaktualizowany iPad Pro może pojawić się już w przyszłym miesiącu, prawdopodobnie wraz z nowymi iPhone’ami na tradycyjnej jesiennej imprezie Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx