sobota, 30 września

Wydaje się, że to dopiero kilka dni odkąd Apple wydał swój nowy mobilny system operacyjny iOS 7. W rzeczywistości, to już 27 dni, ale przez ten czas oprogramowanie zostało zainstalowane już przez 71% wszystkich użytkowników urządzeń z systemem iOS.

Oszałamiająca szybkość aktualizacji pobiła poprzedni rekord Apple z ubiegłego roku, kiedy to iOS 6 przez 30 dni osiągnął poziom 61% aktywnych urządzeń iOS. Wiadomość ta jest tym ciekawsza, że użytkowników nie zniechęciły pojawiające się pewne problemy z wiadomościami iMessage i wiele negatywnych reakcji na nową konstrukcję systemu iOS. Nawet to, że iOS 7 przyniósł kilka kwestii problemowych związanych z blokadą zabezpieczenia ekranu, nie zniechęciły użytkowników do aktualizacji.

Informacja o pojawianiu się iOS 7 spowodowała wzrost ruchu w internecie o 112% , co jest świadectwem zwiększonego zainteresowania nowym oprogramowaniem firmy Apple. Niesamowita spójność oprogramowania i łatwość, z jaką urządzenia Apple mogą być aktualizowane jest jednym z jego najmocniejszych punktów. Rozdrobniony system operacyjny Android oznacza, że tylko bardzo nieliczni mogą uzyskać dostęp do najnowszej i najlepszej wersji oprogramowania Android. Tutaj jednak jest jasne, że platforma Apple daje najlepsze oprogramowanie iOS praktycznie wszystkim bez większych problemów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx