czwartek, 11 lipca

W systemie iOS 18 Apple doda tryb gry do iPhone’a. Według Apple podobny tryb gry został dodany do systemu macOS Sonoma w zeszłym roku i mają w nim zastosowanie te same funkcje zwiększające wydajność.

Po włączeniu, tryb gry optymalizuje wrażenia z gry, zapewniając grze najwyższy priorytet dostępu do procesora iPhone’a, jednocześnie zmniejszając wykorzystanie zadań w tle.

iOS-18-tryb-gry

Apple twierdzi, że tryb gry poprawia także responsywność podłączonych słuchawek AirPods i kontrolerów gier, zmniejszając opóźnienia wejściowe i opóźnienia dźwięku.

Tryb gry nie wymaga żadnych ustawień – włącza się on automatycznie po uruchomieniu gry lub aplikacji powiązanej z grą, o czym informuje krótkie powiadomienie.

Ta funkcja jest przeznaczona dla tytułów AAA, takich jak Assassin’s Creed Mirage i Resident Evil Village. W poniedziałek firma Capcom ogłosiła, że ​​Resident Evil 7 pojawi się na iPhone’ach, iPadach i komputerach Mac 2 lipca, co będzie kolejną okazją do sprawdzenia dla testerów, jak nowy tryb gry radzi sobie w iOS 18 i iPadOS 18.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiek
Stasiek
27 dni temu

Komuś też dziwnie mruga ekran czy może serwis allegro zmienił mi ekran na podróbę?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx