wtorek, 20 lutego

Czwarta wersja beta systemu iOS 17.2 udostępniona dziś deweloperom dodaje bardzo wyczekiwaną przez niektórych opcję zmiany domyślnego dźwięku powiadomienia.

W sekcji Dźwięki i haptyka dostępna jest nowa sekcja „Default Alerts”, która pozwala wybrać dźwięk używany dla wszystkich przychodzących powiadomień oprócz SMS-ów, alertów e-mailowych i alertów kalendarza, które miały już opcje dostosowywania.

Apple nie oferował wcześniej interfejsu umożliwiającego modyfikowanie domyślnego dźwięku powiadomień, więc jest to godna uwagi aktualizacja dla tych, którzy zawsze chcieli wybrać swój dźwięk. Jako domyślny dźwięk powiadomienia można ustawić wszystkie dźwięki alertów.

Temat dźwięku powiadomienia stał się głośny wraz z iOS 17, kiedy to Apple zmienił istniejący przez wiele lat dźwięk powiadomień z „Trójdźwięku” na nowy dźwięk „Odbicie”. Nie wszystkim jednak nowy dźwięk powiadomień przypadł do gustu. Nie było też możliwości jego zmiany.

Wygląda jednak na to, że Apple posłuchał uwag użytkowników i wszystko to zmieni się wraz z iOS 17.2. Publiczna premiera tej wersji systemu ma się odbyć jeszcze w tym roku. Czy należycie do tych którzy od razu z tej opcji skorzystają?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx