piątek, 8 grudnia

Jeśli po zainstalowaniu iOS 17 zaczęliście doświadczać różnego rodzaju problemów z Wi-Fi to mamy dla Was dobrą wiadomość. Jak informuje iClarified iOS 17.2 ma rozwiązać wszystkie problemy z Wi-Fi jakie pojawiały się do tej pory.

Strona otrzymała odpowiedź od Apple za pośrednictwem aplikacji Feedback Assistant wskazującą, że pierwsza wersja beta iOS 17.2 rozwiązuje problemy z łącznością Wi-Fi, chociaż firma nie podała żadnych konkretnych szczegółów. Niektórzy użytkownicy skarżyli się na wolne prędkości Wi-Fi i zrywanie połączeń, ale nie jest jasne, jak powszechne są te problemy. W wielu komentarzach naszych postów na Facebooku również widziałem użytkowników narzekających na te problemy.

Oczekuje się, że iOS 17.2 zostanie udostępniony publicznie w grudniu, więc użytkownicy muszą się uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości. Aktualnie do deweloperów i publicznych testerów trafiły dopiero pierwsze wersje beta tej aktualizacji.

iOS 17.2 zawiera wiele nowych funkcji i zmian, w tym obiecaną aplikację Dziennik, możliwość współtworzenia list odtwarzania w Apple Music, opcję Tłumacza w przycisku akcji w modelach iPhone’a 15 Pro, dodatkowe widżety i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiek
Stasiek
1 miesiąc temu

U mnie tylko na częstotliwości 5Ghz wyświetla komunikat o nieprawidłowym haśle choć jest takie samo jak na 2,4Ghz. Gorzej, że przez to np. Chromecast ma problem z uwierzytelnieniem poprzez sieć 5Ghz.

michaSobo
michaSobo
29 dni temu

Pytanie do użytkowników IOS czy jak mam ktoś Iphon6s to aktualizacja do nowych wersji nie spowolni jego dziania? Dotychczas działał na iOS13 i
dotychczas było ok ale teraz podono nie wszystkie strony www poprawnie
czyta (tu pyt2: czy instalka nowej przeglądarki nie rozwiąże problemu?).
Obawe mamy czy po aktualizacji nowy system będzie miał większe wymagania
sprzętowe i niebędzie już prostego powrot do starej wersji?

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx