sobota, 18 maja

Jeśli po zainstalowaniu iOS 17 zaczęliście doświadczać różnego rodzaju problemów z Wi-Fi to mamy dla Was dobrą wiadomość. Jak informuje iClarified iOS 17.2 ma rozwiązać wszystkie problemy z Wi-Fi jakie pojawiały się do tej pory.

Strona otrzymała odpowiedź od Apple za pośrednictwem aplikacji Feedback Assistant wskazującą, że pierwsza wersja beta iOS 17.2 rozwiązuje problemy z łącznością Wi-Fi, chociaż firma nie podała żadnych konkretnych szczegółów. Niektórzy użytkownicy skarżyli się na wolne prędkości Wi-Fi i zrywanie połączeń, ale nie jest jasne, jak powszechne są te problemy. W wielu komentarzach naszych postów na Facebooku również widziałem użytkowników narzekających na te problemy.

Oczekuje się, że iOS 17.2 zostanie udostępniony publicznie w grudniu, więc użytkownicy muszą się uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości. Aktualnie do deweloperów i publicznych testerów trafiły dopiero pierwsze wersje beta tej aktualizacji.

iOS 17.2 zawiera wiele nowych funkcji i zmian, w tym obiecaną aplikację Dziennik, możliwość współtworzenia list odtwarzania w Apple Music, opcję Tłumacza w przycisku akcji w modelach iPhone’a 15 Pro, dodatkowe widżety i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiek
Stasiek
6 miesięcy temu

U mnie tylko na częstotliwości 5Ghz wyświetla komunikat o nieprawidłowym haśle choć jest takie samo jak na 2,4Ghz. Gorzej, że przez to np. Chromecast ma problem z uwierzytelnieniem poprzez sieć 5Ghz.

michaSobo
michaSobo
6 miesięcy temu

Pytanie do użytkowników IOS czy jak mam ktoś Iphon6s to aktualizacja do nowych wersji nie spowolni jego dziania? Dotychczas działał na iOS13 i
dotychczas było ok ale teraz podono nie wszystkie strony www poprawnie
czyta (tu pyt2: czy instalka nowej przeglądarki nie rozwiąże problemu?).
Obawe mamy czy po aktualizacji nowy system będzie miał większe wymagania
sprzętowe i niebędzie już prostego powrot do starej wersji?

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx