sobota, 20 kwietnia

Na zaledwie chwilę przed zaprezentowaniem swojej nowej wersji iOS, iOS 14, nowe liczby dotyczące instalacji iOS wskazują, że iOS 13 jest zainstalowany na 92 procentach wszystkich iPhone’ów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich czterech lat.

Siedem procent iPhone’ów wydanych w ciągu ostatnich czterech lat ma system iOS 12, a dwa procent – wcześniejszą wersja iOS.

Jeśli chodzi o wszystkie iPhone’y, w tym te, które zostały wydane ponad cztery lata temu, 81 procent urządzeń ma zainstalowany iOS 13. 13 procent korzysta z iOS 12, a sześć procent korzysta z wcześniejszej wersji iOS.

Jeśli chodzi o iPada, 93 procent wszystkich iPadów wprowadzonych w ciągu ostatnich czterech lat korzysta z iPadOS 13, a pięć procent z iOS 12, a tylko jeden procent z wcześniejszej wersji iOS.

Licząc wszystkie iPady funkcjonujące w użyciu, 73 procent działa na iPadOS 13, 16 procent na iOS 12, a 11 procent na wcześniejszej wersji iOS.

Firma Apple nie wydała zaktualizowanych danych dotyczących liczny instalacji iOS od stycznia, a jak widać po tych statystykach w ciągu ostatnich kilku miesięcy znacznie więcej osób zaktualizowało system operacyjny do iOS 13.

Pod koniec stycznia ‌iOS 13‌ był zainstalowany na 77 procentach iPhonów wydanych w ciągu ostatnich czterech lat i 79 procentach iPadów wydanych w ciągu ostatnich czterech lat.

Apple zaprezentuje ‌iOS 14‌ w poniedziałek, 22 czerwca, podczas swojej konferencji otwierającej WWDC, a nowa wersja systemu zostanie wydana jesienią wraz z nowymi iPhone’ami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx