poniedziałek, 24 czerwca

Wydana właśnie, druga wersja beta systemu iOS 12.1, zawiera poprawkę dotyczącą problemu z ładowaniem wpływającego na iPhone’a XS, XS Max i inne urządzenia z systemem iOS.

Odkryty po wypuszczeniu dwóch nowych iPhone’ów i nagłośniony w weekend błąd ładowania powoduje, że niektóre urządzenia iPhone i iPad odmawiają ładowania przez połączenie Lightning, gdy ekran nie jest wybudzony.

Według Rene Ritchie z iMore, nowy iOS 12.1 beta naprawia problem, więc użytkownicy iOS nie będą już musieli sprawdzać, aby upewnić się, że ich urządzenia ładuje się po podłączeniu.

Błąd nie dotyczy wszystkich iPhone’ów i iPadów, ale ci, którzy zostali nim dotknięci zauważyli, że ich urządzenia nie ładują się przez kabel Lightning po podłączeniu, gdy iPhone jest uśpiony. Wybudzenie iPhone’a wznawia ładowanie, ale iPhone, którego dotyczy problem podłączony z wyłączonym ekranem, może odmówić ładowania, co powoduje niepewność co do tego, czy urządzenie faktycznie się ładuje.

Chociaż problem ten pojawił się na początku głównie u właścicieli iPhone’a XS i iPhone’a XS Max, to wygląda na to, że był on znacznie szerszy i dotyczył wielu urządzeń z systemem iOS 12.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx