środa, 17 kwietnia

W App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji Instagram przeznaczona dla iOS 7. Aplikacja otrzymała pierwszą dużą aktualizację dla nowego systemu operacyjnego firmy Apple, a interfejsowi nadano nowe kolory, aby dopasować się do estetyki iOS 7.

Stawiamy numer jeden na społeczność oraz zdjęcia i filmy którymi się dzielicie. Aby zapewnić użytkownikom najlepsze wrażenia, zawsze stawiamy na piękno i prostotę w naszej aplikacji. Wraz z wprowadzeniem systemu iOS 7 i jego naciskiem na przejrzystość, byliśmy podekscytowani tym, aby odbudować wygląd Instagramu w sposób, który wniesie te reguły.

W tej aktualizacji można zauważyć, że powiększyliśmy rozmiar zdjęć i filmów w kanale wideo, tak aby rozszerzyć je do krawędzi ekranu. Jesteśmy również zadowoleni, że zwiększona wielkość oznacza większą rozdzielczość, więc zdjęcia i filmy będą jaśniejsze i bardziej żywe niż kiedykolwiek.

Wraz z wprowadzeniem zdjęć i filmów od krawędzi do krawędzi, podgląd w Instagramie został uproszczony pokazując większe miniatury. Aplikacja posiada również okrągłe zdjęcia profilu dla lepszego dopasowania do ekosystemu iOS 7. Poza zmienionym wyglądem, funkcje aplikacji pozostały te same.

Aplikację Instagram możecie pobrać z App Store za darmo.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx