sobota, 15 czerwca

Od dziś do oficjalnej sprzedaży trafiły odświeżone modele iMaca M3 i MacBooka Pro z czipami M3 i M3 Pro. Z tego co zauważyłem, nowe modele są dostępne w sklepach stacjonarnych od ręki, a zamawiając je dziś w sklepie internetowym Apple musimy poczekać na nie około tygodnia.

Odświeżony 24-calowy iMac jest wyposażony w zaprojektowany przez Apple procesor M3, który zastępił czip M1 i zapewnia znaczną poprawę szybkości i wydajności. iMac z chipem M3 jest nawet 2 razy szybszy niż iMac M1 i obsługuje do 24 GB zunifikowanej pamięci RAM, Bluetooth 5.3 i Wi-Fi 6E. Poza tym nie ma w nim większych zmian w wyglądzie zewnętrznym, który jest dostępny w szerokiej gamie jasnych kolorów, w tym zielonym, niebieskim, różowym, srebrnym, pomarańczowym, żółtym i fioletowym.

14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro można już dziś kupić z czipami M3 i M3 Pro, natomiast modele z nowym czipem M3 Max będą dostępne dopiero pod koniec listopada. Modele MacBooka Pro oferują nieco jaśniejszy poziom wyświetlania podczas przeglądania treści SDR, a także obsługują Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3. Apple oferuje MacBooka Pro w kolorze srebrnym, gwiezdnej szarości i gwiezdnej czerni w zależności od konfiguracji chipów.

Ceny MacBooka Pro zaczynają się od 8999 złotych za model 14-calowy i 13999 złotych za model 16-calowy, natomiast iMac zaczyna się od 7499 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx