poniedziałek, 20 maja

Podczas dzisiejszej krótkiej konferencji Apple ogłosił zaktualizowaną wersję 24-calowego iMaca z zupełnie nowym chipem M3.

iMac M3 jest nawet 2 razy szybszy niż poprzedni iMac, który był wyposażony w czip M1. Apple twierdzi, że w przypadku osób przechodzących z iMaca z procesorem Intela, nowy iMac jest do 2,5 razy szybszy niż poprzednie modele 27-calowe i 4,5 razy szybszy niż poprzednie modele 21,5-calowe.

iMac M3

iMac obsługuje teraz do 24 GB pamięci, a zupełnie nowy procesor graficzny czipa M3 po raz pierwszy obsługuje technikę mesh shadingu z przyspieszeniem sprzętowym i sprzętowe przyspieszenie ray tracingu.

Nowa maszyna posiada także Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3. Nadal będzie dostępny w tych samych wersjach kolorystycznych: zielonej, żółtej, pomarańczowej, różowej, fioletowej, niebieskiej i srebrnej, co poprzedni model, ale będzie dostępny z nowymi tapetami dopasowanymi kolorystycznie.

Ceny ‌iMaca‌ zaczynają się od tej samej ceny 7499 złotych co poprzedni model. Można go zamówić już dziś, a zamówienia zostaną dostarczone do klientów we wtorek, 7 listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx