czwartek, 18 lipca

Nowe ikony niewydanych nausznych słuchawek Apple zostały dziś odkryte w przecieku kodu iOS 14 przez 9to5Mac. Ikony wydają się odnosić do dwóch różnych kolorów słuchawek: białych i czarnych, potencjalnie podobnych do opcji kolorów oferowanych dla HomePoda w kolorze białym i szarym.

Ikony znajdujące się w kodzie iOS 14‌ odnoszą się do użycia w widżecie baterii i ładowania systemu operacyjnego, podobnie do tego, w którym obecnie widać słuchawki AirPods i Beats. Konstrukcja słuchawek jest zgodna z tym, czego można się spodziewać po pierwszych słuchawkach nausznych Apple, z dwoma dużymi, wyściełanymi nausznikami, które wyglądają podobnie do linii Beats Studio3.

Plotki na temat słuchawek Apple pojawiają się od kilku lat. Obejmują one zapowiedź takich funkcji jak automatyczne wstrzymywanie i wznawianie odtwarzania podczas zdejmowania i zakładania słuchawek, redukcja szumów i szybkie połączenie z urządzeniami z systemem iOS. Ponieważ nowe ikony zostały odkryte w wyciekającym kodzie iOS 14, może to oznaczać, że słuchawki pojawią się po premierze iOS 14 jesienią, ale na razie nic nie zostało potwierdzone.

Od 2018 roku każde plotki przewidują kolejną datę premier nowych słuchawek, ale obecnie każda z dat okazywała się nietrafiona. Apple planuje podobno skierować nowe słuchawki na rynek wysokiej klasy sprzętów audio, z funkcją aktywnej redukcji szumów i wysoką jakością wykonania, które to mogą powodować ciągłe opóźnienia w procesie produkcyjnym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] Studio3 i Bose 700. Prosser twierdzi, że nazwa kodowa tych słuchawek Apple to B515, co pasuje do ikon tych słuchawek znalezionych w kompilacji iOS 14 w zeszłym […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx