środa, 27 września

Niemiecki blog WinFuture.de udostępnił dziś, jak twierdzi, „oficjalne” zdjęcia marketingowe zapowiadanych słuchawek Powerbeats4, które prawdopodobnie będą oferowane w kolorach białym, czarnym i czerwonym.

Zgodnie z najnowszą dokumentacją złożoną przez Apple do FCC, Powerbeats4 mają mieć bardziej zakrzywioną konstrukcję, podobną do Powerbeats Pro, z tym samym nachylonym dopasowaniem do ucha i owiniętymi zaczepami na uszy. Podobnie jak Powerbeats3, Powerbeats4 nadal posiadały połączenie kablowe, chociaż zostanie ono przesunięte poniżej dolnej części każdego zaczepu.

Zgodnie z oczekiwaniami, raport twierdzi, że Powerbeats4 będą wyposażone w ten sam układ H1 stworzony przez Apple, co Powerbeats Pro, co powinno zapewnić obsługę głośnomówiącą „Hey Siri”, dłuższy czas rozmowy i nawet 1,5x szybszy czas połączenia rozmów telefonicznych i do 30% mniejsze opóźnienia w grach.

Raport dodaje, że Powerbeats4 będą miały tę samą jakość dźwięku co Powerbeats Pro, a także do 15 godzin działania baterii i ładowanie przez Lightning. Ceny pozostają narazie niejawne, ale Powerbeats Pro kosztują 1129 złotych, a trzyletnie Powerbeats3 w sprzedaży detalicznej za 879 złotych.

W zeszłym miesiącu Apple otrzymał zgodę FCC na nowe Powerbeats, co zwykle oznacza nadchodzące wydanie, więc Powerbeats4 mogą zostać ogłoszone teraz już w każdej chwili za pomocą komunikatu prasowego. Warto jednak zauważyć, że w związku z trwającą epidemią koronawirusa COVID-19 plany łatwo mogą ulec zmianie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx