środa, 17 kwietnia

Oprócz możliwości monitorowania nasycenia tlenem krwi, Apple Watch Series 6 i watchOS 7 mają także przynieść nowe tarcze zegarka, funkcje udostępniania tarcz zegarka i wiele innych.

W nowym dzisiejszym raporcie opartym na kodzie znalezionym we fragmentach iOS 14 serwis 9to5Mac udostępnia nadchodzące funkcje Apple Watch.

  • Udostępnij swoją tarczę – watchOS 7 pozwoli użytkownikom udostępniać sobie nawzajem określone konfiguracje tarcz zegarka.
  • Tarcza Infograph Pro – nowa tarcza zegarka Infograph Pro zawiera tachymetr. Tachymetr może być używany do obliczenia prędkości na podstawie czasu podróży.
  • Tarcze ze Zdjęć – w systemie watchOS 7 można będzie tworzyć tarcze utworzone z udostępnionych zdjęć jako dodatek do pojedynczych zdjęć i grup zdjęć z albumów.
  • Kontrola rodzicielska – watchOS 7 doda funkcje do zarządzania Apple Watch dla dziecka z telefonem rodzica.
  • Czas szkolny – pozwala rodzicom zarządzać aplikacjami i komplikacjami, których można używać w określonych godzinach.
  • Centrum sterowania – Centrum sterowania będzie wyposażone w nowe przełączniki trybu uśpienia i wykrywania hałasu.
  • Architektura – w systemie watchOS 7 aplikacje nie będą już oparte na rozszerzeniach aplikacji z telefonu, co stanowi pozostałość od momentu, gdy aplikacje wymagały telefonu do działania na Apple Watch. Zostało to wyeliminowane w systemie watchOS 6, a teraz w systemie watchOS 7 aplikacje nie będą posiadały już swojej podstawy na telefonie

Apple Watch‌ Series 6 i watchOS 7 powinny zawierać funkcję śledzenia snu, o której wielokrotnie się mówiło. Ta funkcja jest rzekomo potwierdzona w kodzie iOS 14, a użytkownik będzie mógł ustawić spersonalizowany cel snu w aplikacji Zdrowie na iPhonie, która będzie także zawierać zalecenia dotyczące poprawy snu.

Szczegóły dotyczące systemu watchOS 7 zostaną zaprezentowane podczas konferencji Worldwide Developers Conference, ale wszystko, co dotyczy również Apple Watch Series 6 będzie ukryte do jesieni, kiedy to spodziewany jest debiut nowych modeli Apple Watch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx