poniedziałek, 4 marca

Podczas dzisiejszej konferencji edukacyjnej w Nowym Jorku Apple poinformował o wprowadzeniu aplikacji iBooks Author, która pozwala użytkownikom na tworzenie interaktywnych iBooków na komputerach Mac.

Teraz każdy może stworzyć wspaniałe iBooki, podręczniki, książki kucharskie, książki historyczne, książki z obrazkami i wiele więcej dla iPada. Wszystko czego potrzebujesz to pomysł i komputer Mac. Zacznij od jednego z szablonów zaprojektowanych przez Apple, które posiadają szeroką gamę układów stron. Dodaj swój tekst i obrazy za pomocą przeciągania i upuszczania. Użyj widżetu Multi-Touch dodając interaktywne galerie zdjęć, filmy, prezentacje Keynote, obiekty 3D, i wiele innych. Podejrzyj swoją książkę na iPadzie w dowolnym momencie. Następnie wyślij zakończoną pracy do iBookstore w kilku prostych krokach. I zanim się zorientujesz, już jesteś autorem.

Aplikacji pozwala na rozpoczęcie pracy z kilkoma szablonami, a następnie dostosowanie książki przez dodanie zdjęć, wideo, widgetów multi-touch a nawet prezentacje Keynote. W kolejnym kroku można wyświetlić podgląd książki na iPadzie, a następnie przesłać ją do iBookstore na sprzedaż lub darmowego pobrania.

Aplikacja iBooks Author jest dostępna za darmo w Mac App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx