niedziela, 19 maja

Są takie urządzenia biurowe bez których ciężko jest się obejść, I tak jak prawie każdy posiada drukarkę, bez względu na to jak często drukuje tak dobrze jest mieć też dostęp do skanera, aby móc zamienić w cyfrową formę wszytkie dokumenty, które otrzymujemy jeszcze w wersji papierowej.

Przy coraz większym zainteresowaniu tabletami i wypieraniu nimi tradycyjnych komputerów, iConvert ma na celu wypełnienie niszy urządzeń skanujących właśnie z przeznaczeniem dla iPada. IConvert skanuje dokumenty bezpośrednio do plików JPEG zapisywanych na tablecie w folderze zdjęć.

https://www.youtube.com/watch?v=THWeITO8nSI&feature=player_embedded

Doskonały do ​​użytku w domu (stare zdjęcia, zapisy genealogiczne, specjalne karty okolicznościowe, przepisy kulinarne), w biurze (notatki ze spotkań, życiorysy, renderingi, podpisane umowy), jak i w podróży (rachunki, zestawienia wydatków, wizytówki i więcej ). Cały niewielki skaner możesz zabrać ze sobą w torbie lub plecaku.

Urządzenie współpracuje z aplikacją OCR z App Store, a całość kosztuje 150 dolarów. Produkt pojawi się oficjalnie w lutym, ale już teraz można składać zamówienia. Zainteresanych odsyłamy na stronę Brookstone.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iPodzik
iPodzik
12 lat temu

calkiem ciekawe urzadzenie:)i coraz bardziej żałuje ze nie mam iPada

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx