poniedziałek, 27 maja

Apple rozpoczął sprzedaż swojego głośnika HomePod mini w Belgii, Holandii i Szwajcarii.

Apple powiedział na początku tego miesiąca, że wprowadzi możliwość zamówienia HomePoda mini w powyższych krajach do końca marca, ale nigdy nie podał konkretnej daty premiery. Głośnik zyskał także wsparcie dla języków używanych w tych krajach w ramach aktualizacji oprogramowania wydanej w grudniu.

Klienci w Belgii, Holandii i Szwajcarii mogą teraz zamawiać głośniki w regionalnych sklepach internetowych Apple, chociaż czas dostawy waha się od jednego dnia roboczego do nawet pięciu dni.

Podobnie jak w innych krajach, HomePod mini jest dostępny w pięciu kolorach, w tym białym, gwiezdnej szarości, żółtym, pomarańczowym i niebieskim. Mały głośnik z obsługą Siri ma pleciony kabel zasilający i jest dostarczany z zasilaczem USB-C o mocy 20 W.

‌HomePod mini‌ został wprowadzony po raz pierwszy w październiku 2020 roku w Stanach Zjednoczonych, a głośnik jest również dostępny w Australii, Kanadzie, Chinach, Hongkongu, Japonii, Tajwanie, Austrii, Francji, Niemczech, Indiach, Irlandii, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Przewiduje się również, że głośnik jeszcze w tym roku pojawi się w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx