sobota, 20 kwietnia

Jak poinformował serwis streamingowy, HBO Max pojawi się w Europie w przyszłym miesiącu. Jako pierwsze kraje w których będzie dostępny wybrano Szwecję, Danię, Norwegię, Finlandię, Hiszpanię i Andorę. Serwis będzie dostępny w tych krajach od 26 października.

W przyszłym roku do tej skromnej listy pierwszych państw zostanie dodana kolejna grupa. I tu jest już dobra wiadomość. Poza Bośnią i Hercegowiną, Bułgarią, Chorwacją, Czechami, Węgrami, Mołdawią, Czarnogórą, Macedonią Północną, Portugalią, Rumunią, Serbią, Słowacją i Słowenią jest w niej również Polska.

Planowane są również dodatkowe uruchomienia na przyszły rok, ale obecnie co ciekawe nie ma planów uruchomienia HBO Max we Francji, Włoszech, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Mówi się, że częściowo wynika to z faktu, że WarnerMedia ma umowy z innymi partnerami w tych krajach , gdzie programy HBO są dostępne w serwisach takich jak Sky Atlantic i Now TV.

HBO Max oficjalnie został uruchomiony w USA w maju 2020 roku i od tego czasu rozszerzył się na 39 terytoriów w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Podobnie jak te regiony, powyższe kraje europejskie uzyskają dostęp do treści HBO, Warner Bros., DC i Cartoon Network.

HBO nie poinformował jeszcze jaki będzie koszt usługi w Europie, ale ogłosi to zapewne na wirtualnej premierze zaplanowanej na październik.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx