sobota, 24 lutego

Według Marka Gurmana z Bloomberga funkcja adaptacyjnego trybu kontaktu z AirPods Pro 2 nie będzie dostępna ani w pierwszej generacji AirPods Pro ani AirPods Max. Ustawienie adaptacyjnego trybu kontaktu, które pojawiło się w trzeciej wersji beta iOS 16.1, jest najwyraźniej błędem.

Właściciele AirPods Max i oryginalnych AirPods Pro wkrótce po aktualizacji do najnowszej wersji beta iOS 16.1 i oprogramowania AirPods w wersji beta zauważyli ustawienie Adaptacyjnego trybu kontaktu, które zastąpiło poprzednie ustawienie trybu kontaktu.

Apple zazwyczaj nie reklamuje nowych funkcji, takich jak Adaptacyjny tryb kontaktu aby wprowadzić je potem do starszych urządzeń, więc byłaby to wyjątkowa decyzja. Tym bardziej ma sens stwierdzenie, że została ona dodana przez pomyłkę. Prawdopodobnie w ogóle nie ma planów implementacji adaptacyjnego trybu kontaktu dla oryginalnych AirPods Pro i AirPods Max, a Apple przypadkowo uwidocznił to ustawienie dla urządzeń, które w rzeczywistości go nie obsługują.

Adaptacyjny tryb kontaktu to funkcja dodana do AirPods Pro 2, którą Apple szeroko podkreślił podczas wprowadzania nowych wkładek słuchawek i przypisując ją nowemu chipowi H2. Adaptacyjny tryb kontaktu został zaprojektowany, aby umożliwić AirPods Pro zminimalizować głośne dźwięki takie jak syreny, prace budowlane bez całkowitego blokowania hałasu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
szp
szp
1 rok temu

Pytanie jakie powinno zostać tutaj postawione powinno brzmieć: „czy aby na pewno pokazanie tego to błąd i słuchawki tego nie obsługują?” Czy może „to błąd, bo ludzie nie powinni wiedzieć, ze to może zadziałać na starszym chipie” 😀

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx