sobota, 18 maja

W zeszłym tygodniu trzecia beta iOS 16.1 rozszerzyła funkcję adaptacyjnego trybu kontaktu wprowadzoną w AirPods Pro drugiej generacji do pierwszej generacji AirPods Pro, a teraz coraz większa liczba użytkowników potwierdza, że działa ona również w AirPods Max.

Właściciele najwyższej jakości słuchawek nausznych Apple z najnowszym oprogramowaniem 5A304a zgłosili dostęp do nowego przełącznika adaptacyjnego trybo kontaktu w sekcji AirPods Max w aplikacji Ustawienia zarówno w wersji beta iOS 16.1, jak i iPadOS 16.1.

Zaprezentowany wraz z debiutem AirPods Pro 2, adaptacyjny tryb kontaktu został zaprojektowany, aby umożliwić AirPods blokowanie głośnych dźwięków, takich jak syreny alarmowe, prace budowlane, bez blokowania całego hałasu.

Potwierdzono, że funkcja działa na AirPods Max, mimo że opis pod przełącznikiem w Ustawieniach nadal odnosi się tylko do AirPods Pro, więc Apple nadal musi zaktualizować menu. Nadal czekamy na potwierdzenie, że funkcja działa również na Beats Fit Pro, które podobnie jak AirPods Pro pierwszej generacji zawierają chip Apple H1.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx