poniedziałek, 22 kwietnia

Choć wiele wcześniejszych plotek mówiło, że nadchodząca linia MacBooków Air będzie dostępna w wielu kolorach podobnych do 24-calowego iMaca to według Marka Gurmana z Bloomberga jednak tak się nie stanie.

W swoim tweecie Gurman mówi, że MacBook Air prawdopodobnie będzie dostępny w standardowych kolorach kosmicznej szarości, srebrnym i złotym, podobnie jak w poprzednich modelach.

Według Gurmana, doniesienia o wielu opcjach kolorystycznych są prawdopodobnie „przesadzone” i nie oczekuje znacznie więcej niż typowe kolory MacBook Air. Jedynie kolor złoty może być bardziej szampańskim. Mówi również, że nowy Air będzie dostępny w jego „ulubionym kolorze „iMaca”, odcieniu niebieskiego.

Plotki mówiły, że MacBook Air będzie miał ramki w kolorze złamanej bieli i klawiaturę w kolorze złamanej bieli, nawiązując do podobieństwa do 24-calowego iMaca i podsycając oczekiwania dotyczące szerszej gamy kolorów. Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział w marcu, że następny MacBook Air będzie zawierał „więcej opcji kolorystycznych”, ale nie podał konkretnych szczegółów i nie było żadnych konkretnych plotek na temat opcji kolorystycznych.

Oczekuje się, że nadchodzący MacBook Air będzie miał przeprojektowaną obudowę, podobną do MacBooka Pro, znoszącą zwężającą się konstrukcję. Nie jest jeszcze jasne, czy będzie miał notcha w ekranie, ale wydaje się, że jest to możliwe.

Niektóre plotki sugerują, że MacBook Air będzie miał układ nowej generacji M2, ale analityk Apple Ming-Chi Kuo uważa, że będzie nadal posiadał układ M1, a jego głównym atutem sprzedażowym będzie nowy wygląd.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx