niedziela, 19 maja

Ubisoft ogłosił dzisiaj, że gra Assassin’s Creed Mirage będzie dostępna w App Store od 6 czerwca na iPhone’a 15 Pro, iPhone’a 15 Pro Max, a także na iPada Air i iPada Pro wyposażone w czip M1 lub nowszy.

Grę Assassin’s Creed Mirage można zamówić już dziś w App Store, choć na dziś widnieje tam data premiery na 10 czerwca, a nie 6 czerwca jak informuje Ubisoft. Według firmy gra będzie darmowa przez pierwsze 90 minut, a użytkownicy będą mogli odblokować pełną wersję na iPhone’a i iPada za pomocą jednorazowej płatności w aplikacji wynoszącej 49,99 złotych.

Ubisoft zapewnia, że wersje gry na iPhone’a i iPada oferują takie same doświadczenia jak wersja na konsole, ale ze sterowaniem dotykowym.

W opisie gry w App Store czytamy:

W Assassin’s Creed Mirage wcielasz się w Basima, sprytnego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami, poszukującego odpowiedzi oraz sprawiedliwości. W następstwie zabójczego aktu zemsty Basim ucieka z Bagdadu i dołącza do starożytnej organizacji zwanej Ukrytymi. Poznając jej tajemnicze rytuały i podstawowe zasady, będzie on szlifował swoje unikalne umiejętności, odkryje swą prawdziwą naturę i wreszcie zrozumie nowe kredo. Kredo, które odmieni jego los w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

Assassin’s Creed Mirage został po raz pierwszy wydany na konsole Xbox, PlayStation i Windows w październiku.

Dzięki czipowi A17 Pro, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max obsługują sprzętowo akcelerowany ray tracing i cieniowanie siatki, co pozwala na lepsze renderowanie grafiki w grach. Ta aktualizacja sprzętowa umożliwiła przeniesienie na iPhone’y więcej tytułów, takich jak niektóre gry z serii Resident Evil i Death Stranding Director’s Cut.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx