czwartek, 25 kwietnia

Podczas swojej konferencji dla deweloperów I/O firma Google zaprezentowała szereg nowych urządzeń Pixel, które będą konkurować z produktami Apple, w tym zapowiadane już wcześniej Pixel Buds Pro.

Pixel Buds Pro to nowe bezprzewodowe słuchawki douszne klasy premium firmy Google z podobnymi funkcjami jak AirPods Pro, w tym aktywną eliminacją szumów, trybem kontaktu, sterowanie głosowe „Hej Google” bez użycia rąk, automatyczne przełączaniem między wcześniej sparowanymi urządzeniami Bluetooth, integracje z aplikacją Google Find My Device do śledzenia ich lokalizacji w razie zgubienia oraz obsługę dźwięku przestrzennego.

Według Google, słuchawki Pixel Buds Pro dostosowują się do ucha dzięki funkcji Silent Seal, która maksymalizuje redukcję szumów, a wbudowane czujniki mierzą ciśnienie w przewodzie słuchowym, aby zapewnić wygodę podczas długich sesji odsłuchowych.

Pixel Buds Pro można sparować z dowolnym urządzeniem Bluetooth 4.0+, dzięki czemu są kompatybilne z urządzeniami takimi jak Mac, iPhone, iPad i Apple Watch. Ładują się bezprzewodowo w etui i oferują do 11 godzin słuchania na jednym ładowaniu lub do siedmiu godzin z włączoną aktywną redukcją szumów. Etui można również ładować przez USB-C.

Pixel Buds Pro

Słuchawki Pixel Buds Pro będzie można zamówić w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych od 21 lipca, a ich cenę ustalono na 199 dolarów w USA. W związku z tym, że Google oficjalnie nie sprzedaje swoich produktów w Polsce ich Polska cena nie jest jeszcze znana. NIe mniej jak inne produkty Google słuchawki pojawią u polskich dystrybutorów. Słuchawki douszne zostały zaprojektowane z matowym wykończeniem i są dostępne w czterech opcjach kolorystycznych: koralowym, trawy cytrynowej, mgły i węgla drzewnego.

AirPods Pro jako takie nie doczekały się jeszcze kolejnej generacji od czasu ich premiery w październiku 2019 roku. Plotki sugerują, że druga generacja AirPods Pro zostanie wydana jeszcze w tym roku z ulepszonym układem bezprzewodowym, czujnikami ruchu umożliwiającymi śledzenie kondycji i potencjalnie bardziej kompaktową konstrukcją podobny do Beats Studio Buds.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx