środa, 10 sierpnia

whatsapp

Digital Trends donosi, że ​​Google jest już bliski nabycia WhatsApp, firmy stojącej za popularnym wieloplatformowym komunikatorem. 

Choć temat rozpoczął się cztery czy pięć tygodni temu, zostaliśmy poinformowani, że WhatsApp „gra twardo” i walczy o wyższą cenę nabycia, która obecnie jest już na poziomie miliarda dolarów.

WhatsApp Messenger jest aplikacją dostępną w App Store za 0,89 Euro, choć firma ogłosiła, że ​​będzie przechodzić na model subskrypcji jeszcze w tym roku. Aplikacja byłaby prawdopodobnie darmowa w pierwszym roku użytkowania, a potem kosztowałaby 0.89 Euro rocznie. Model subskrypcji obowiązuje już w aplikacji na urządzenia Android i Windows Phone.

WhatsApp Messenger konsekwentnie plasuje się na czele lub w pobliżu szczytu płatnych aplikacji w App Store na całym świecie i jest teraz rzeczywiście na 1 miejscu w App Store w Polsce.

Serwis jest jednym z wielu komunikatorów dostępnych na iOS i inne platformy mobilne, włączając w nią własną usługę Apple iMessage. Takie usługi stają się coraz bardziej popularne, ponieważ użytkownicy chcą uniknąć płacenia za SMSy operatorom komórkowym.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx