sobota, 13 lipca

iPhone_5S

Analityk Topeka Capital Markets, Brian White, w jednym z dzisiejszych raportów podzielił się najważniejszymi informacjami z siedmiu dni spędzonych w podróży do Chin i Tajwanu na rozmowach z firmami technologicznymi i innych źródłami. Na podstawie rozmów z pracownikami nie nazwanych łańcuchów dostaw White uważa, że ​​ iPhone 5S, który ukaże się jeszcze w tym roku, pojawi się w dwóch lub nawet trzech rozmiarach ekranu.

Mamy pogląd, że Apple wyda iPhone’a 5S w co najmniej dwóch rozmiarach ekranu, a nawet ewentualnie w trzech. Podtrzymujemy lipiec jako datę premiery tego urządzenia. Uważamy, że Apple oferujący do tej pory jeden rozmiar iPhone’a nie każdego mógł satysfakcjonować, a oferowanie konsumentom opcji rozmiaru ma potencjalnie zwiększyć firmie jej udział w rynku.

White uważa również, że Apple wyda tańszego iPhone’a w ramach letniej premiery i szacuje jego cenę w przedziale 300 – 350 dolarów, a nie 250 – 300 dolarów jak podawano wcześniej.

Przewidywania White’a o dwóch lub nawet trzech różnych rozmiarach ekranu dla iPhone’a 5S, oprócz tańszego modelu iPhone’a, wydają się być sprzeczne z typowym uproszczeniem linii produktowych  Apple, zwłaszcza że różni operatorzy i pojemności konfiguracje muszą być ściśle zliczane.

Jego przewidywania kłócą się również z doniesieniami wielu innych źródeł, w tym rzetelnej firmy KGI Securities i analizie Ming-Chi Kuo, który twierdzi, że iPhone 5S w rzeczywistości będzie tylko poprawioną wersją iPhone’a 5 z takim samym 4-calowym wyświetlaczem, ulepszonym procesorem, ulepszoną kamerą, a może nawet czujnikiem odcisków palców jako czynnik różnicujący.

W rezultacie, możemy patrzeć na tą prognozę White’a z dużym sceptycyzmem, chyba że niezależne źródła potwierdzą te doniesienia.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx