wtorek, 25 czerwca

Apple ogłosił dziś dwie nowe opaski Pride do zegarka Apple Watch, a wśród nich opaskę sportową Pride Edition i opaskę sportową Nike w wersji Pride Edition.

Nowe opaski w wersji Pride Edition można już dziś zamawiać w cenie 199 złotych na Apple.pl i w aplikacji Apple Store, a od 26 maja będą dostępne w sklepach Apple Store i u dystrybutorów.

2022-Apple-Watch-Pride

Tegoroczna opaska sportowa Pride Edition zawiera słowo „Pride” wplecione bezpośrednio w pasek. Gradient kolorów paska obejmuje zarówno kolory tęczy, jak i kolory zaczerpnięte z różnych flag związanych z Pride w tym jasnoniebieski, różowy, biały, czarny i brązowy.

Nowym paskom towarzyszą również nowe tarcze Pride, które Apple udostępnił dziś w aplikacji Watch dla Apple Watch Series 4 lub nowszego z systemem watchOS 8.6 oraz iPhone’a 6s lub nowszego z systemem iOS 15.5. Przesłanie Apple mówi, że ta nowa tarcza zegarka „łączy kolory, aby reprezentować siłę i wzajemne wsparcie ruchu LGBTQ +”. Kolorowe nici na tarczy zegarka poruszają się, gdy obracamy cyfrową koroną w Apple Watch, gdy stukniemy w ekran lub gdy uniesiemy nadgarstek.

Apple uruchamia również nową kampanię „Shot on iPhone” na Instagramie, która „uchwyci istotę artystów i postaci w globalnej społeczności LGBTQ+”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx