niedziela, 21 lipca

for human b.

iSpot wprowadza do swoich salonów nową, autorską markę akcesoriów i urządzeń do produktów marki Apple. Marka B. promowana hasłem „FOR HUMAN B.” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów. Dopasowuje się do ich szybkiego trybu życia, a jednocześnie poprzez dobór funkcjonalnych i doskonale zaprojektowanych akcesoriów, pozwala wyrazić siebie, swój indywidualizm.

Ekosystem marki B. to trzy grupy produktów:

B.me – seria designerskich etui do telefonów pozwalających, poprzez wybór
z kilkunastu wzorów, wyrazić indywidualny styl użytkownika.
https://ispot.pl/etui-dla-iphone-6-6s/bme-stylish-case-green-leaf-etui-dla-iphone-6-6s,id-76684
iSpot_B_brand_sesja (3)

B.on – akcesoria do ładowania i synchronizacji danych, dla osób które zawsze chcą być ON, nie rezygnując ze swojego stylu.

https://ispot.pl/lightning/bon-premium-lightning-cable-silver-08m-przewod-do-ladowania-i,id-76173
B_ON_KABEL_SILVER_99PLN

B.safe – akcesoria ochronne, zabezpieczające telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi

https://ispot.pl/etui-dla-iphone-6-6s/bsafe-magnetic-case-black-etui-dla-iphone-6-6s,id-76152
B_SAFE_MAGNETIC_CASE_169PLN_(1)

Opakowania każdej z grup oznaczone są innym kolorem: B.me – czarnym, B.on – żółtym, B.safe – zielonym. Punktem wyjścia do stworzenia nowej marki były badania użytkowników, które pozwoliły na określenie ich potrzeb i zachowań i dostosowanie do nich nowych produktów.

Nasi klienci są różni i interesują ich odmienne rzeczy – od podróżowania po taniec czy motoryzację. Dla jednych liczy się aspekt praktyczny, dla innych – możliwość podkreślenia swojego indywidualizmu czy pasji” – mówi Maria Dawidowicz, Marketing Manager iSpot Apple Premium Reseller – „Oferujemy naszym konsumentom serię funkcjonalnych akcesoriów zaprojektowanych dla ludzi, nie dla urządzeń – to clue całej zmiany. Wierzymy, że małe rozwiązania sprawiają ogromną różnicę”.

Produkty z serii B. dostępne są w salonach iSpot w całej Polsce oraz na stronie internetowej https://ispot.pl/produkty.b

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx