wtorek, 7 lutego

AndroidPIT-Samsung-Gear-S2-32-w782

W styczniu, Samsung ogłosił plan dodania obsługi iOS do swojego zegarka Samsung Gear S2 i wydaje się, że prace nad aplikacją na iOS już trwają. Screeny z wersji beta aplikacji Gear S2 przeznaczonej dla urządzeń z iOS zostały udostępnione na forum XDA, co daje nam pierwsze spojrzenie na wygląd aplikacji i funkcje, jakie będą dostępne.

Użytkownicy forum XDA byli również w stanie pobrać aplikację testową i przedstawić szczegóły dotyczące jej funkcjonalności. Aplikacja Gear S2 na iOS będzie w stanie dostarczyć powiadomienia na do inteligentnego zegarka i będzie w stanie zarządzać instalacją aplikacji ze sklepu Gear na urządzeniu. Według testerów, choć Gear S2 może odbierać powiadomienia z iPhone’a, to odpowiedzi nie będą na razie możliwe, a sama aplikacja Samsung Gear S2 Lite ma być uruchomiona w tle dla połączeń pomiędzy zegarkiem i aplikacją.

samsunggears2iosapp-800x707

Aplikacja wydaje się być w fazie rozwoju, a Samsung nie dał żadnych wskazówek, kiedy planuje wprowadzenie gotowej aplikacji iOS dla Gear S2. Gdy informował o swoich planach po raz pierwszy, padł tylko termin, że ma się zadziać to w tym roku.

Obecnie Gear S2, który działa pod kontrolą systemu operacyjnego Samsung Tizen jest kompatybilny tylko z smartfonami Samsung, ale gdy aplikacja iOS zostanie wypuszczona, Gear S2 będzie w stanie konkurować z Apple Watch na własnej platformie Apple.

gears2iosappnotifications-800x399

Wprowadzony w sierpniu 2015 roku Gear S2 to najnowszy inteligentny zegarek Samsunga i pierwszy z okrągłym wyświetlaczem. Podczas gdy pierwsze wersje Gear S2 pierwotnie dostępne były tylko w kolorze czarnym lub srebrnym z pasującymi kolorystycznie gumowymi paskami, Samsung wprowadził modele z wyższej półki z 18-karatowego różowego złota i platyny, by lepiej konkurować z droższymi modelami Apple Watch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Salich
Tomasz Salich
6 lat temu

I tak najlepsza synergia będzie w połączeniu Samsung-Samsung czy Apple-Apple więc nie wiem po co… ale jak ktoś lubi to czemu nie?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx