wtorek, 23 lipca

iphone 6 makieta 86digi

Nowa fizyczna makieta iPhone’a 6 oparta o rzekome rzeczywiste schematy maszynowe ze źródeł łańcucha dostaw pojawiła się na chińskim blogu technologicznym 86Digi. Model pokazuje 4,7-calowego iPhone’a 6. Urządzenie ma grubość 6 mm, posiada zaokrąglone narożniki i ewidentne zmiany fizyczne. Zgodnie z innymi doniesieniami, model pokazuje przycisk włączania/usypiania znajdujący się na po prawej stronie urządzenia, prostokątne przyciski regulacji głośności po lewej stronie i aparatu oraz okrągłą lampę LED z tyłu.

Warto zauważyć, że makieta przedstawia również dwa wycięcia pod anteny z tyłu urządzenia, a sam komentarz na stronie zwraca uwagę, że Apple wprowadzi trzy-elementowy aluminiowy tył iPhone’a 6. Jest to zgodne z raportem Mac Otakara z ostatniego tygodnia, który twierdził, że Apple zrezygnuje ze szklanych elementów występujących w iPhone’ie 5 i 5S na korzyść całkowicie aluminiowej konstrukcji, choć nie ma pewności, w jaki sposób firma wprowadzi zmiany do układu antenowego w celu dostosowania do nowego wyglądu.

iphone6_mockup_88digi_5

iphone6_mockup_88digi_3

Zdjęcia i film tej nowej makiety powiązane są ze zdjęciami innych makiet z ostatnich dni. Czy zatem to oznacza, że właśnie taki będzie kolejny iPhone 6? Oczekuje się, że kolejna generacja iPhone’a zostanie zaprezentowana jesienią tego roku w dwóch różnych rozmiarach 4,7 cala i 5,5 cala. Wersja 4.7-calowego urządzenia pojawi się w sprzedaży prawdopodobnie jako pierwsza, natomiast na wersję 5.5-calową przypuszczalnie będziemy musieli poczekać do końcówki roku lub na początek przyszłego roku, po tym jak Apple rozwiąże problemy z wyświetlaczem telefonu i jego baterią.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx