czwartek, 18 sierpnia

Fitbit ogłosił dziś swój najnowszy smartwatch Fitbit Versa 2 o zupełnie nowym designie, który łączy kilka podobieństw z zegarkiem Apple Watch. Zegarkowi towarzyszy serwis „Fitbit Premium”, nowa usługa subskrypcji związana ze zdrowiem i fitnessem, która kosztuje 10 USD miesięcznie i oferuje wskazówki i tryb coachingu do realizacji swoich celów fitness.

Versa 2 zawiera bezpośrednie wsparcie dla Amazon Alexa, którą można uruchomić mówiąc „Hej, Alexa”, a następnie zapytać o pogodę lub dając inne polecenia głosowe dla inteligentnego asystenta. Istnieje również bezpośrednia obsługa Spotify, a także powiadomienia o połączeniach, kalendarzu i SMS-ach z podłączonego smartfona.

Versa 2 obsługuje również płatności NFC, zawiera czujnik tętna i ma wodoodporność do 50 metrów. Nowy smartwatch będzie obsługiwał nową funkcję snu Fitbit, która bierze pod uwagę twoje aktywności w ciągu dnia i czas snu, aby ocenić ogólną jakość snu, a także Smart Wake. Ta funkcja określa najlepszy czas, aby Cię obudzić w zależności od nawyków snu.

Oferując usługę subskrypcji Fitbit Premium, firma powiedziała, że zapewni holistyczny obraz zdrowia użytkownika, którego brakuje innym aplikacjom zdrowotnym i fitness. Obejmuje to dziewięć programów z przewodnikiem, które pomogą ci zasnąć, obudzić się z energią, zwiększyć aktywność, zarządzać odżywianiem i stworzyć ogólnie trwałe zdrowe nawyki.

Programy obejmują praktyczny coaching, codzienne wskazówki i triki, ustrukturyzowane plany ćwiczeń, narzędzia relaksacyjne, propozycje przepisów i treści edukacyjne. Fitbit uruchomi dodatkowe programy aktywności, snu i odżywiania do końca roku. Firma planuje również uruchomienie w przyszłym roku usługi coachingu indywidualnego.

Fitbit Premium zadebiutuje we wrześniu i kosztuje 9,99 dolarów miesięcznie lub 79,99 dolarów rocznie. Versa 2 jest już dostępny w przedsprzedaży za 230 EUR i zostanie wypuszczony 15 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx