poniedziałek, 25 września

Publikowaliśmy ostatnio kilka informacji dotyczących planów firmy Apple dotyczących szafirowego szkła w wyświetlaczach swoich przyszłych urządzeń. Mimo to, nie wiemy dokładnie, co szefowie Cupertino mają na myśli. Wiemy na pewno, że firma inwestuje sporo czasu i pieniędzy w rozwój tej technologii. Niedawno nabył fabrykę szkła szafirowego w Arizonie i jest tylko kwestią czasu, zanim zobaczymy owoce ich pracy.

Załóżmy zatem na chwilę, że iPhone 6 będzie miał wyświetlacz pokryty szafirowym szkłem. Jak bardzo byłby odporny na zarysowanie? Otóż bardzo. Zobaczcie na filmie poniżej. Testy przebiegły pod wielką betonową cegłą. Przetarto nią wyświetlacz w dwóch kierunkach, a wynik mówi sam za siebie.

Film został nagrany w sierpniu przez firmę o nazwie Aero-Gear produkującą wysokiej jakości folie ochronne na wyświetlacze do urządzeń takich jak iPhone. Mimo że jest to wyraźnie film promocyjny dla swojego produktu, to jednak dobrze pokazuje co może znieść szafirowe szkło na wyświetlaczu przyszłego iPhone’a.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx