piątek, 12 lipca

Jobs_film

Serwis The Wrap donosi, że film „Jobs” z Ashtonem Kutcherem w roli głównej zadebiutuje na ekranach kin w Stanach Zjednoczonych 16 sierpnia. Film, który miał swoją premierę na festiwalu w Sundance pod koniec stycznia zbierając mieszane opinie, miał się pojawić na ekranach kin 19 kwietnia, ale został opóźniony.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yURNUwmslGk

Mark Hulme z Five Star Institute, który finansował i wyprodukował film, postanowił pokazać go na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance, gdzie „Jobs” był filmem nocy zamknięcia. Obie strony postanowiły poczekać i stworzyć odpowiedni szum przed premierą kinową „Jobs” i nie spieszyć się z filmem zaraz po Sundance.

Przed premierami większości letnich superprodukcji („Elysium” jest ostatnim ważnym tytułem który zadebiutuje 9 sierpnia), a nie w połowie kwietnia, „Jobs” ma większe szanse na sukces i wyróżnienie się na rynku.

„Jobs”, w którym zagrali Ashton Kutcher jako Steve Jobs i Josh Gad jako Steve Wozniak, jest jednym z kilku filmów związanych z osobą Steve’a Jobs’a. W kwietniu plotkarska strona „Funny or Die” poinformowała o wydanym i raczej źle odebranym filmie komediowym „iSteve”. Trzeci film wyreżyserowany przez Aaron Sorkin jest oficjalną adaptacją biografii Jobsa napisanej przez Waltera Isaacsona. Film, który jest jeszcze w początkowej fazie rozwoju, planuje pokazać trzy 30 minutowe sceny pokazujące Jobsa za kulisami tuż przed wypuszczaniem na rynek pierwszego komputera Mac, NeXT i iPoda.

Czy film „Jobs” pojawi się w polskich kinach jeszcze nie wiadomo.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx