sobota, 15 czerwca

tani iPhone

Agencja Reuters donosi, że Apple przygląda się większym ekranom dla nadchodzących modeli iPhone’a, co oznacza, że spółka jest wyraźnie zainteresowana testowaniem wyświetlaczy w rozmiarze 4,7 cala i 5,7 cala do nowego modelu iPhone’a, który pojawi się w przyszłym roku. IPhone 5 wprowadził 4-calowy wyświetlacz, pozostawiając mniejszy, 3,5-calowy wyświetlacz stosowany w poprzednich modelach.

Apple przymierza się do wprowadzenia co najmniej dwóch większych iPhone’ów w przyszłym roku – jeden z ekranem 4,7 cala i jeden z ekranem 5,7 cala – powiedziały źródła, w tym jedno z łańcucha dostaw w Azji. Dostawcy są podobno zaznajomieni z planami większych ekranów, ale źródła zauważyły, że nie jest jeszcze jasne, czy Apple rzeczywiście uruchomi swój flagowy produkt w większych rozmiarach.

„Ciągle zmiany specyfikacji produktu trwają niemal do ostatniej chwili, więc nie jesteśmy pewni, czy jest to wersja ostateczna prototypu”, powiedział jeden z ludzi bezpośrednio znających temat.

Raport odnosi się również do planów Apple na ten rok, twierdząc, że firma wprowadzi zarówno iPhone’a 5S z czujnikiem linii papilarnych jak i tańszego iPhone’a w wielu kolorach. Wszystko to miałoby zostać zaprezentowane we wrześniu tego roku.

W tym roku, Apple ma wprowadzić dwa nowe modele, powszechnie określany jako iPhone 5S, z nową technologią linii papilarnych, oraz tańszą wersje w obudowie z tworzywa sztucznego, twierdzą źródła z łańcucha dostaw. Apple planuje odróżnić tańsze modele telefonu 5 lub 6 kolorami, innymi niż obecne droższe modele, które tradycyjnie pojawiają się tylko czarne i białe.

Firma stara się ustalić cenę na poziomie 99 dolarów za tańszy telefon. Nie jest jeszcze jednak jasne, jaka będzie jego ostateczna cena.

Pogłoski o czytniku linii papilarnych w iPhone’ie 5S i tańszym modelu iPhone’a w plastikowej obudowie pojawiły się już jakiś czas temu.  Coraz mniej sporadycznie pojawiają się plotki o większym ekranie w iPhone’ie, co zresztą nie dziwi gdyż konkurenci coraz częściej stosują wyświetlacze w zakresie 5 cali lub więcej.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx