wtorek, 25 czerwca

Wszyscy gracze zapewne z niecierpliwością czekają już na wydanie najnowszej wersji najpopularniejszego symulatora piłki nożnej FIFA 12. I oto po latach oczekiwania Electronic Arts wydał wersję na komputery pracujące pod kontrolą systemu Mac OS X.

To jest pierwsza wersja tej gry, która zdobywa nasze komputery Apple. Jako, że gra jest stworzona na podstawie oficjalnej licencji FIFA gracze mają dostęp do setek klubów piłkarskich i reprezentacji narodowych. Zespoły posiadają oryginalne stroje i składy zgodne z tymi jakie widzimy na prawdziwych boiskach.

Z technicznych zmian do wersji Macowej zostały wprowadzone wszystkie zapowiadane wcześniej funkcję. Mamy nowy silnik odpowiedzialny za obsługę zderzeń zawodników oraz poprawiony model dryblingu pozwalający na lepszą kontrolę nad piłką. Nowością jest także Tactical Defending, który poprawia sposób, w jaki gra zarządza strategią obronną, oraz funkcja Pro Player Intelligence, nowa i ulepszona sztuczna inteligencja, która pozwala graczom na podejmowanie decyzji na podstawie ich atrybutów w świecie rzeczywistym.

Gra wprowadza też jeszcze jedną nowość w postaci formy gry. Mając iPada lub telewizor a do tego dwa iPody Touch lub iPhony możemy używać naszych iPodów/iPhone’ów jako pady do gier. Obrazuje to najlepiej poniższy film.

FIFA 12 na Mac jest dostępna do kupienia w formie elektronicznej (w wersji angielskiej) za 39,99 dolarów ze sklepu GameTree Mac.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dexo
Dexo
12 lat temu

Grafika powalająca. Aż mnie kusi żeby kupić 🙂

Paweł
Paweł
12 lat temu

Genialna muszę ją mieć 😉

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx