czwartek, 30 listopada

Skype wydał aktualizację swojej rodzimej aplikacji na iPada jak również iPhone’a i iPoda Touch. Niweluję ona odkrytą niedawno lukę, pozwalającą hakerom na uzyskanie dostępu do naszych prywatnych danych. Poza poprawą bezpieczeństwa, aktualizacja wnosi kilka ciekawych funkcji. Po pierwsze posiada teraz wsparcie dla zestawów słuchawkowych Bluetooth na iPada, iPada 2, iPhone’a 4 i iPhone’a 3G oraz na iPoda Touch 4G. Wprowadzono także nową funkcję stabilizacji obrazu, przez co polepszyła się jakość rozmów wideo. Jak działa funkcja stabilizacji obrazu zobaczcie w poniższym filmiku.

Skype 3.5.84 zawiera również takie nowości jak wyświetlanie emotikonów, odświeżony interfejs i oczywiście poprawki zabezpieczeń aplikacji. Pojawią się zapowiadane wcześniej reklamy, ale pojawią się one tylko użytkownikom, którzy nie mają wykupionych Kredytów Skype.

Skype dla iPhone’a jest bardzo popularny i chętnie używany. Aplikacja ta została pobrana do dnia dzisiejszego ponad 60 milionów razy.  W ciągu pierwszych 36 godzin, po jej wydaniu w marcu 2009 roku, została pobrana ponad milion razy.

Przed zainstalowaniem aktualizacji należy usunąć poprzednią wersję z iPhone’a i dopiero wówczas zainstalować nową wersję. Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trol
Trol
12 lat temu

Najważniejsze, że naprawili zabezpieczenia w aplikacji.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx