niedziela, 19 maja

Paper Facebook

Spekulacje na temat nowej aplikacji Facebooka agregującej artykuły z wielu źródeł, podobnej do znanego Flipboardu pojawiły się już w połowie zeszłego roku. Dziś, stało się to faktem. Facebook oficjalnie zapowiedział nową aplikację 'Paper’, która ma na celu zbieranie najlepszych interakcji z sieci społecznościowej i uczynienie je ładniejszymi. Paper pozwalał będzie również użytkownikom na przeglądanie wydarzeń na podstawie tematów i zainteresowań. 

https://www.youtube.com/watch?v=IhrbT9O6kW8

Paper podzielony jest na sekcje aktualności oraz tematyczną, dzięki czemu można śledzić swoje ulubione zainteresowania. Pierwsza sekcja to aktualności użytkownika z konta Facebook, gdzie może on przeglądać nowe zdjęcia, filmy i statusy swoich znajomych. Drugą sekcję można dostosować wybierając spośród kilkunastu sekcji o różnej tematyce i zagadnień – od fotografii i sportu do żywności, nauki i designu. Każda sekcja zawiera bogatą mieszankę treści od wschodzących autorów do znanych publikacji.

Facebook Paper będzie dostępny w iOS App Store od 3 lutego. Miejmy nadzieję, że zobaczymy go także w polskim App Store. Wizualny przegląd aplikacji jest dostępny na dedykowanej stronie internetowej Facebook’a.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx