czwartek, 18 lipca

Nowe emotikony Messenger

Facebook wprowadził od dziś do swojej aplikacji Messenger ponad 1500 emotikon w tym wiele zupełnie nowych, z opcją płci i wyborem koloru skóry tak jak w iMessage od Apple. 

Jak mówią sami projektanci, pracujący dla Facebooka, nowe ikony powstał aby lepiej odzwierciedlić światw którym żyjemy. Dodatkowo, nowy projekt będzie posiadał większy wybór społecznych roli płci (ang. gender) oraz szerszą rolę kobiet. Kolejną długo oczekiwaną zmianą, jaką przygotowali deweloperzy Facebooka, to standaryzacja emotikon Messengera na różnych platformach.

263851-1920

Messenger posiada teraz nowy zestaw ustandaryzowanych emotikon, dzięki czemu można mieć pewność, że wysyłasz odpowiedni komunikat. Bez względu na to, jaki emotikon wybierzesz, będzie teraz wyglądać tak samo dla wszystkich użytkowników Messengera, niezależnie od tego czy odbiorca jest na Androidzie, iOS czy innej platformie. Innymi słowy, nigdy więcej pustych kwadratów lub emotikon, które po prostu nie mają sensu. Nasi bohaterowie są spójni za każdym razem, kiedy ich używasz, nieważne na jakiej platformie.

263842-1920

Nowe emotikony pojawiły się w miejscu poprzedniej ikonki emotek. Wybór koloru skóry następuje podobnie jak w iMessage poprzez dłuższe przytrzymanie obrazka które wywoła dodatkowe menu wyboru różnego koloru skóry.

Aplikacja Facebook Messanger jest do darmowego pobrania w App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Salich
Tomasz Salich
8 lat temu

Nareszcie moje życie będzie miało sens, będę mógł w pełni siebie wyrazić i przede wszNAAAAT! Serio? Ktoś używa tylu emot? Damn!

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx