środa, 17 kwietnia

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży przez Apple nowych klawiatur Magic Keyboard z gładzikiem, Logitech wprowadził również swoje nowe etui z klawiaturą i gładzikiem, które są przeznaczone dla 10,2-calowego iPada 7 generacji i 10,5-calowego iPada Air.

Od dziś jest możliwość zakupu etui Logitech Combo Touch Keyboard z gładzikiem do iPada (7. generacji) oraz etui Logitech Combo Touch Keyboard z gładzikiem do iPada Air (3. generacji) z których każde wycenione jest na 649 złotych za sztukę. Model dla iPada Air jest również kompatybilny z wcześniejszym 10,5-calowym iPadem Pro.

Etui z klawiaturą Logitecha łączą pełnowymiarową podświetlaną klawiaturę z gładzikiem, który obsługuje gesty wielodotykowe i przewijanie, podobnie jak klawiatura Magic Keyboard firmy Apple.

Obudowy, zaprojektowane z udziałem Apple, obsługują złącze Smart Connector w iPadzie i iPadzie Air, co oznacza brak ładowania i łączność przez Bluetooth.

Klawiatury zapewniają ochronę iPada, gdy nie jest on używany i posiadają podstawkę z funkcją odchylania o 50 stopni i cztery tryby użytkowania do zadań takich jak pisanie, przeglądanie, czytania i szkicowania. Jest też uchwyt na Apple Pencil lub Logitech Crayon.

Klawiatury Logitech są jedynymi dostępnymi klawiaturami z gładzikami, które obecnie działają ze starszymi modelami iPadów, ponieważ Magic Keyboard firmy Apple jest ograniczona do modeli iPadów Pro z 2018 i 2020 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx