poniedziałek, 4 marca

Firma Elevation Lab, znana ze swojej linii popularnych stacji dokujących do iPhona, wypuściła nowy kabel FamilyCharger, który umożliwia ładowanie wszystkich wielu różnych urządzeń z jednego miejsca.

FamilyCharger zawiera trzy kable Lightning, jeden kabel microUSB i jeden kabel USB-C do ładowania iPhone’ów, urządzeń z systemem Android, iPadów i innych.

Gruby pleciony przewód utrzymuje wszystkie pojedyncze przewody razem i dostarcza 2,4 A mocy do każdego złącza. Dzięki dołączonym mocowaniom silikonowym kabel można poprowadzić w dowolnym miejscu, np. przy biurku, półce na książki lub innym miejscu w domu. Główny przewód ma prawie trzy metry długości.

Według Elevation Lab, FamilyCharger został zaprojektowany tak, aby zastąpić wszystkie ładowarki domowe prozrzucane po różnych gniazdkach. Posiada on certyfikat Apple Made for iPhone.

FamilyCharger jest zasilany przez dołączony zasilacz o mocy 65 W, chociaż Elevation Lab sprzedaje również tylko kabel, który pozwala na użycie własnego pięcioportowego zasilacza USB-A, jeśli ktoś jest w jego posiadaniu.

FamilyCharger można zamówić na stronie internetowej Elevation Lab za 74,95 dolary lub 49,99 dolary za sam kabel.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx