niedziela, 3 marca

Według Marka Gurmana z Bloomberga Apple pracuje nad „ekstremalnie sportową” wersją Apple Watch, który będzie miał większy ekran i bardziej wytrzymałą, metalową obudowę.

Przeznaczony dla sportowców, turystów pieszych i innych osób, które doświadczają bardziej ekstremalnych warunków podczas noszenia zegarków Apple Watch, nowe urządzenie będzie największym dotychczasowym urządzeniem Apple na rękę. Wyświetlacz będzie miał przekątną prawie dwa cale, czyli większą niż przekątna ekranu 1,9 cala w obecnym Apple Watch Series 7 i planowanym Apple Watch Series 8.

Będzie miał również około 7 procent więcej powierzchni ekranu niż 45 milimetrowy Apple Watch Series 7 i rozdzielczość wyświetlacza 410 x 502 pikseli. Gurman spekuluje, że Apple może wykorzystać dodatkowy obszar wyświetlania, aby jednocześnie zapewnić więcej wskaźników kondycji na tarczy Apple Watch.

Na razie nie wiadomo jak Apple nazwie ten nowy zegarek, ale będzie posiadał on lepszą odporność na uderzenia i ochronę w postaci metalowej obudowy, która jest mocniejsza niż aluminium. Będzie zawierał bardziej odporny na stłuczenia ekran, a także większą baterię, aby móc obsłużyć dłuższy czas treningu.

Sportowa wersja zegarka Apple Watch będzie sprzedawana wraz ze standardowym Apple Watch Series 8 planowanym na ten rok oraz Apple Watch SE, który również zostanie odświeżony w tym roku. Oprócz większego korpusu i bardziej wytrzymałej obudowy sportowa edycja Apple Watch będzie działać tak samo, jak inne zegarki Apple Watch i otrzyma te same funkcje, które pojawią się w Serii 8.

Plotki sugerują, że Apple Watch Series 8 będzie wyposażony w chip S8 podobny do wcześniejszych S7 i S6, a także zaktualizowany tryb niskiego poboru mocy i nowe funkcje zdrowotne, które pozwolą mu monitorować temperaturę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx