sobota, 15 czerwca

Nadchodzący Apple Watch Series 8 będzie w stanie poinformować użytkownika że ma gorączkę, jeśli jego temperatura będzie wyższa niż normalna temperatury ciała. Wszystko to dzięki nowemu, wbudowanemu czujnikowi.

W najnowszym wydaniu swojego newslettera Power On, Mark Gurman z Bloomberga mówi, że Apple Watch Series 8 będzie wyposażony w nowy czujnik temperatury ciała, a czujnik przeszedł podobno wewnętrzne testy Apple.

Gurman zauważa jednak, że czujnik jest „w drodze” zarówno dla standardowej serii 8, jak i nowego „wytrzymałego modelu” przeznaczonego dla sportowców. W przeciwieństwie do tradycyjnego dedykowanego termometru, Apple Watch nie da użytkownikom bezpośredniego odczytu ich aktualnej temperatury ciała, ale zamiast tego bezpośrednio wyśle ostrzeżenie jeśli uzna, że ma gorączkę.

W maju analityk Apple Ming-Chi Kuo również informował, że wewnętrzne prace nad czujnikiem temperatury ciała w Apple Watch Series 8 wciąż trwają ponieważ nie udały się do czasu wprowadzenia Serii 7. Od tego czasu prace Apple nad nową funkcją najwyraźniej przyspieszyły i co najważniejszy przeszły zadowalające dla Apple testy. Apple często dodaje nowe czujniki i funkcje zdrowotne do Apple Watch, a ostatnim dodatkiem jest czujnik tlenu we krwi dodany do Apple Watch Series 6.

Oprócz nowego czujnika temperatury ciała, oczekuje się, że Apple Watch Series 8 zachowa ten sam wygląd, co Apple Watch Series 7, w tym ten sam procesor co Series 6 i 7. Gurman zauważył dziś, że Apple Watch Series 8 może zawierać lepsze wyświetlacze w wyższych modelach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx