środa, 1 lutego

Smartr Contacts to aplikacja, która odniosła wielki sukces zarówno na urządzeniach BlackBerry jak i platformie Android. Od dziś jest już dostępna także dla iPhone’a.

Firmie Xobni nie tylko udało się przenieść aplikację na urządzenia iOS, ale zrobili to w sposób, który sprawia, że ​​rodzime „Kontakty” w iOS okazują się nagle bardzo ubogie.

Smartr Contacts for iPhone from Smartr & Xobni on Vimeo.

Jeśli jesteś użytkownikiem Gmail lub Outlooka, Smartr Contacts może być idealnym rozwiązanie do zarządzania kontaktami. Zamiast tworzyć katalog kontaktów ręcznie, program stworzy go za Ciebie, a Ty wyedytujesz tylko listę Smartr Contacts tworząc profile dla tych, z którymi kontaktujesz się najczęściej, czy też porządkując je według własnego uznania. Oto szybki przegląd funkcji:

  • Automatic Address Book – wyobraź sobie książkę adresową, która automatycznie identyfikuje i zachowuje nazwiska i dane kontaktowe wszystkich z którymi się komunikujesz.
  • Smart Contact Discovery – włączenie Cloud Smartr sprawia, że kontakty są uaktualniane automatycznie z danych e-mail (obecnie z GMail lub Outlook), a także danymi z sieci społecznościowych.
  • Rich Profiles – dla każdego kontaktu tworzony jest pełny profil, ze zdjęciem, stanowiskiem, numerem telefonu, danymi firmy, historią poczty, kontaktami i informacjami z Facebooka, Twittera i LinkedIn.
  • Robust Search – wyszukiwanie według nazwiska, inicjałów, firmy, stanowiska, e-maila, telefonu itp do jak najszybszego znalezienia osoby w książce.
  • Ranked by Importance – wszystkie kontakty są uszeregowane według ważności, a nie alfabetycznie, więc najważniejsze osoby z którymi się najczęściej kontaktujesz są na górze.

Smartr Contacts wymaga posiadania konta Xobni, ale jest całkowicie darmowy w rejestracji i korzystaniu z usługi. Jeśli chcesz skorzystać z usługi Smartr Contacts na wielu urządzeniach, musisz zastosować wersję pro za 7,99 dolarów miesięcznie.

Darmowa wersja aplikacji dostępna jest tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iPodzik
iPodzik
11 lat temu

aż chyba to sprawdze z ciekawości.ktoś używa?

Pawik
Pawik
10 lat temu

No i jak? Czy ktoś już testował?

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx