poniedziałek, 24 czerwca

EA-Origin-for-Mac

Dziś został uruchomiony klient cyfrowej platformy EA Origin na komputery Mac. Jako pierwszy zauważył to AppleInsider. Origin for Mac został ogłoszony już w sierpniu 2011 roku, a w fazę testów wszedł pod koniec stycznia.

Origin pozwala użytkownikom pobierać gry i dema, rozmawiać z przyjaciółmi i kontynuować zapisane gry na większości komputerów.

Sklep obecnie wymienia 48 gier dostępnych do pobrania na platformę Mac, w tym gry takie jak Batman: Arkham City Gra roku Edition, LEGO Batman, Harry Potter i Star Wars, Tropico 3: Gold Edition, The Sims 3 i ich pakiety rozszerzeń. Nowe SimCity ma się pojawić zaraz po marcowej premierze wersji na PC.

Wiceprezes Produkcji EA Origin Mike Blank powiedział serwisowi AppleInsider, że EA przedstawia Origin na Mac z dwóch powodów: rosnący udział w rynku Maców i głosy społeczności graczy na Mac.

„Obserwujemy wzrost aktywności naszych graczy na komputerach Mac,” powiedział. „W przeszłości, gry na komputery Mac wprowadzaliśmy wolniej niż na rynek PC, częściowo dlatego, że odbiorcy nie byli na tym samym poziomie. Rosnąca ilość urządzeń iOS i Mac oznacza, że ​​zaczynamy dostrzegać zapotrzebowanie na gry na te urządzenia, które stają się coraz bardziej widoczne. Myślę, że w całej rozciągłości, deweloperzy skupiali się na platformie PC, ale myślę, że muszą zacząć widzieć jakieś postępują tam zmiany. [Origin] to pierwszy krok w tej strategii, która ma się rozpocząć od EA. „

Klient Origin for Mac jest dostępny do pobrania za darmo na stronie internetowej Origin EA. Wymaga OS X 10.6.8 lub nowszego i procesora Intel Core 2 Duo.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx