piątek, 19 lipca

5-inch_iPhone_makieta

Serwis Brightwire przetłumaczył raport od chińskich mediów, w którym pada twierdzenie, że Apple wypuści w tym roku zarówno iPhone’a 5S jak i 5-calowego iPhone 6.

Źródło poinformowało chiński portal z informacjami o telefonach komórkowych Laoyaoba.com, że widziało iPhone’a 5S i iPhone’a 6 u dostawców Apple. Oba modele mogą być zaprezentowane w 2013 r. Źródła zauważają, że iPhone 5S przypomina iPhone’a 5, a pięciocalowy iPhone 6 jest lżejszy i cieńszy.

Ta pogłoska daje kolejne przypuszczenia, że Apple poważnie rozważa większego iPhone’a w najbliższej przyszłości. Choć wczesne doniesienia sugerowały, że taki model nie zobaczy światła dziennego w 2013 roku, późniejsze raporty nadal wskazują, że 4,8 „-5,0” urządzenie może się pojawić całkiem niedługo.

Wszystkie te pogłoski wywołały znaczną ilość spekulacji na temat tego, jak taki większy model może się wpasować  w linie iPhone’ów Apple, zwłaszcza porównując go do aktualnej oferty Samsunga.

Z powodu wykorzystania przez Apple chińskich producentów oraz konieczności tworzenia prototypów swoich projektów, możliwe jest, że wszystkie te obserwacje mogą być prawdziwe, jednak Apple może nie zaprezentować takiego urządzenia w 2013 roku. Jeśli jednak Apple miałby rozpocząć produkcję w tym roku, to możemy oczekiwać większej ilości zdjęć i przecieków pochodzących z Chin.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx