sobota, 20 kwietnia

Już o 19.00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Apple otwierająca tegoroczną Worldwide Developers Conference 2022. Konferencja ta od wielu lat poświęcona jest prezentacji nowych wersji oprogramowania, które finalnie trafiają do użytkowników na jesieni.

Choć WWDC to impreza skierowana przede wszystkim dla deweloperów, którzy tworzą aplikacje na platformy Apple, to Apple organizuje konferencję otwarcia, która jest interesująca dla ogółu fanów marki. Po raz kolejny, tak jak w latach 2020 i 2021 konferencja odbywa się wyłącznie online i jest wydarzeniem całkowicie cyfrowym, choć w tym roku wybrana grupa deweloperów będzie w niej mogła uczestniczyć również na żywo.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje dziś wieczorem systemy iOS 16, iPadOS 16, macOS 13, watchOS 9 i tvOS 16. Choć kilka ostatnich konferencji WWDC skupiało się wyłącznie na oprogramowaniu i nie zawierało ogłoszeń dotyczących sprzętu to nie jest jeszcze jasne, czy zobaczymy jakikolwiek nowe urządzenie. Jeśli tak się stanie to najbardziej prawdopodobnymi kandydatami jest jakiś nowy komputer Mac, a być może odświeżony MacBook Air.

To wszystko zobaczyć możecie również na naszej stronie, gdzie dokładnie o 19.00 rozpocznie się streaming z tego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx